Casa Com Piscina Em Buzios, A 5 Minutos Da Praia De Geriba
| Wi-Fi WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Zwembad Buitenzwembad |
| Eigen strand Strandtoegang | Sportactiviteiten Biljart/ Pool tafels Tafeltennis | Pendeldienst Pendeldienst (toeslag) |
| Kindvriendelijk Kinderzwembad Speelzaal | Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
2-slaapkamer Casa Com Piscina Em Buzios, A 5 Minutos Da Praia De Geriba appartement heeft een eersteklas locatie binnen slechts 7 minuten lopen van de rechterkant van het Geribá strand. Het appartement van 80 m² biedt plaats aan maximaal 7 gasten en er zijn fietsen te huur.
Dit 3-badkamer appartement biedt accommodatie in de Geriba wijk van de stad, op een korte afstand van het Geribá-strand. Casa Com Piscina Em Buzios, A 5 Minutos Da Praia De Geriba appartement is op 2 km afstand van het Praia da Tartaruga strand en op 2,1 km afstand van het Ferradurinha-strand gelegen.
Dit appartement omvat een balkon, een zitruimte en een keuken, biedt airconditioning aan, en kijkt uit over de tuin. Gasten van Casa Com Piscina Em Buzios, A 5 Minutos Da Praia De Geriba appartementen zullen genieten van het comfort van een badkamer met een haardroger en badlakens. Daarnaast vindt u er een apart toilet en een douche.
Verrijk uw verblijf met het gemak van een waterkoker, een koelkast en een oven in de accommodatie. Gelegen op ongeveer 5 km van Umberto Modiano luchthaven, deze accommodatie bevindt zich ook in de buurt van een bushalte. Een verscheidenheid aan activiteiten, zoals pingpong en biljart, is beschikbaar nabij het appartement.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- 24-uursreceptie
- VIP in- en uitchecken
- Huisdieren toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Brandblussers
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Strandtoegang
- Parasols
- Ligstoelen
- Biljart/ Pool tafels
- Tafeltennis
Diensten
- Pendeldienst (toeslag)
- Huishouding
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Zithoek
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Flat-screen TV
- Kinderzwembad
- Speelzaal
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Casa Com Piscina Em Buzios, A 5 Minutos Da Praia De Geriba appartement.
Gasten van Casa Com Piscina Em Buzios, A 5 Minutos Da Praia De Geriba appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het Praia da Tartaruga strand, op 10 minuten rijden. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Geribá-strand (1 km) en het Ferradurinha-strand (2 km). - ❓
Hoeveel kost het om Casa Com Piscina Em Buzios, A 5 Minutos Da Praia De Geriba appartement te boeken?
De prijs van het boeken van Casa Com Piscina Em Buzios, A 5 Minutos Da Praia De Geriba appartement is $189. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar Casa Com Piscina Em Buzios, A 5 Minutos Da Praia De Geriba appartement?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij Casa Com Piscina Em Buzios, A 5 Minutos Da Praia De Geriba appartement. - ❓
Wat is precies de grootte van dit appartement?
Dit appartement bestaat uit 80 vierkante meter.